Çalışmaya Hazır Kİralık Modern Ofİsler
Hemen Başlayın!

Aylık kira dışında hiçbir masrafınızın olmadığı, her türlü ofis mobilyasının yanında sekreterlik, temizlik, Çay hizmetlerinin tamamen ücretsiz verildiği, esnek kullanım süreli, tam donanımlı herşey dahil Kavacık’da 800 m² lik 8 katlı plazanın 4.ve 5. Katında tesisimizde 34 adet HAZIR OFİS bulunmaktadır.

Artık değerli zamanınızı kaybetmek yok: Bilgisayarınızı getirin, çalışmaya hemen başlayın. Ofis tadilat veya dekorasyon masrafı artık yok. Yeni mobilya ve ofis gereçleri satın almak için uğraşmayacaksınız. Ofisinizin idari işlerini yönetmekle kaybettiğiniz zamanı artık işinizi nasıl büyüteceğinizi düşünerek harcayabilirsiniz.

Hemen Arayın

0216 693 17 10
Modern Lobi ve Sekreterya

İşinize Değer Katan Detaylar

Sadece bir ofis kiralamaktan çok öte hizmet sunuyoruz, misafirleriniz karşılanır, telefonlarınıza adınıza bakılır.

Lobi Çalışma Saatleri: 09.00 -- 18.00 pm

1.Sınıf malzemelİ ofİs donanımları

CV Ofiste Kalite

İşinin ehli mimarlarca dizayn edilmiş olan CV ofiste, detaylardaki kalite lobiden itibaren sizi karşılıyor olacak. Ofis malzemeleri, dekorasyon, ışık renk, yerlerdeki anti statik halı her şey rahat çalışmanız için CV ofiste.

Merak Edilenler / Sık Sorulan Sorular
Neden CV Ofisi Tercih Etmelisiniz?
 • Standart olarak neler dahil?
  Ofis alanınız mobilya, profesyonel bir resepsiyon ekibi, taze çay ve kahve, güvenli teknoloji, yüksek hızlı Wi-Fi, kamu hizmetleri, temizlik, bakım, iş adresi kullanımı, ortak mutfak kullanımı, 7/24 erişim.
 • Ekstra olarak hangi hizmetleri sunuyorsunuz?
  Yazdırma ve tarama olanaklarına erişim, eksiksiz çağrı yönetimi, posta yönlendirme, mobilya ve ekipmanın yanı sıra ek toplantı odası kullanımı ekleme seçeneğine sahipsiniz.
 • Uzun bir kira sözleşmesi yapmak istemiyorum, yine de küçük ekibim için bir ofis alanı tutabilir miyim?
  Küçük işletmelerin genellikle uzun vadeli taahhütlerde bulunmak istemediklerini biliyoruz. Esnek sözleşmelerimiz, birkaç haftadan birkaç aya kadar sizin için doğru olan şartlarda alan tutmanıza olanak tanır.
 • Çalışma alanımızı kendimiz tasarlayabilir miyiz yoksa mevcut dekor ve mobilyaları kullanmak zorunda mıyız?
  Tüm çalışma alanlarımız ergonomik mobilyalarla sade bir şekilde dekore edilmiş olsa da size aitmiş gibi hissettiren bir alan yaratmanın ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Alanınıza kendi logolarınızı yerleştirebilir veya daha kişiselleştirilmiş bir ofis için bizimle iletişime geçerek düzeninizi ve mobilyalarınızı benzersiz işletmenizi ve kültürünüzü yansıtacak şekilde seçebilirsiniz.
 • Lokasyonumuz Neresi ?
  Beykoz Kavacıkta iki önemli yolun kesişimizde kalıyoruz, FSM köprüsü sadece 1.5 DK, toplu taşıma olanakları taksi durakları, hastane, yeme içme mekanlarına 10-100 mt yürüme mesafesinde çok merkezi bir konumdayız
 • Ofisler Güvenli mi?
  Parmak izi ve retina kontrolle giriş yapılan ofislerimizde, 24 saat güvenlik kameraları aktif durumdadır.
 • Sağlık Problemlerim Var, En Yakın Hastaneye Ne Kadar Yakınsınız?
  En Yakın hastaneye 100 mt mesafedeyiz, 1km mesafede Medistate Hastanesi ve 3 km Tam Teşekküllü Devlet Hastanesi vardır.